O mnie

Witam w Pracowni Rękodzieła Magdalena Latos, gdzie tworzę przedmioty robione w 100% ręcznie i na różne okazje

Pomysł na Pracownię zrodził się kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy zaprojektowałam i wykonałam zaproszenia ślubne dla siebie. Później były drobne dekoracje, ozdoby, kompozycje kwiatowe, stroiki świąteczne przeważnie dla siebie, rodziny i znajomych. A teraz pragnę podzielić się z Wami moimi pomysłami i wyrobami, które tworze z wielką pasją, zamiłowaniem oraz zaangażowaniem.

W Pracowni Rękodzieła powstają unikatowe ozdoby, przedmiot,  wyroby, które służą jako ozdoba, dekoracja domu, biura lub mogą być przeznaczone na prezent dla bliskiej osoby,  czy znajomego. W ofercie Pracowni będzie można znaleźć wyroby takie, jak: gliniane zegary, wazony, podkładki pod świecę czy podgrzewacz, miseczki, patery, kubki, figurki ceramiczne, ozdoby z masy porcelanowej, a także stroiki, kompozycje kwiatowe, jak również dekoracje i ozdoby świąteczne.

Tworząc gotowy produkt zwracam dużą uwagę na dobór i zastosowanie odpowiednich materiałów i surowców, z których te rzeczy powstają.

Produkty wytworzone w Pracowni Rękodzieła cechuje wysoka jakość i staranność wykonania, ciekawy wygląd oraz estetyka, które zadowolą każdego klienta.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Pracowni Rękodzieła.

rzut