O mnie

Witam w Pracowni Rękodzieła Magdalena Latos w miejscu, gdzie tworzę wyjątkowe przedmioty dekoracyjne i użytkowe wykonane w 100% ręcznie z ceramiki i makramy.

Pomysł na Pracownię zrodził się kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy zaprojektowałam i wykonałam zaproszenia ślubne dla siebie. Wybór kolorystyki, dodatków, rozmiar i kształt zaproszenia, rodzaj czcionki, proces wykonania a finalnie efekt końcowy gotowego produktu to wszystko sprawiło mi ogromną radość. Później były pisanki wyklejane ziarnami, zawieszki z zimnej porcelany, stroiki świąteczne wielkanocne i bożonarodzeniowe, bukieciki róż zrobione z liści klonu, rzeczy dziergane na drutach i szydełku tj. szaliki, kominy, czapki oraz swetry wykonane głównie dla siebie, rodziny i znajomych. A teraz pragnę podzielić się z Wami moimi pomysłami i wyrobami, które tworzę z wielką pasją, zamiłowaniem i zaangażowaniem.

W Pracowni Rękodzieła powstają unikatowe przedmioty, które wykonuję ręcznie z dużą starannością i dbałością o najdrobniejszy szczegół. W ofercie Pracowni można znaleźć produkty dekoracyjne i użytkowe z ceramiki i makramy, które świetnie sprawdzą się, jako prezent na różne okazje lub będą piękną dekoracją do domu czy biura.

Tworząc gotowy produkt zwracam dużą uwagę na dobór oraz zastosowanie odpowiednich materiałów i surowców, z których te rzeczy powstają.

Przedmioty wykonane w Pracowni Rękodzieła cechuje wysoka jakość, staranność wykonania oraz ciekawy i niepowtarzalny wygląd.

Rękodzieło jest idealnym pomysłem na prezent lub może być piękną ozdobą każdego domu!

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Pracowni Rękodzieła Magdalena Latos.

rzut